Aleria Belport Beach Hotel

Göynük mahallesi Çifte Çeşmeler Mevkii Beldibi/Kemer ANTALYA / Kemer, Turkey
Max Yetişkin: 6
Otelde Ödeme
Min Ödeme: 25%

Otel 4 Blok ( her blok 2 kat, asansör mevcut değildir) 100 oda ve 300 yatak ile sürdürülebilir turizme katkı sağlamakta ve misafirlerimize hizmet etmekteyiz. Otelimiz denize 0 konumda olup, Bey Dağlarının gölgesinde, 50 mt uzunluğunda özel plajı mevcuttur. Otelimizin yakınından her 30 dk bir olmak üzere Göynük, Kemer, Antalya istikametine dolmuş otobüs mevcuttur. En yakın şehir merkezi Kemer olup, alışveriş için Göynük (7 km) Kemer (14 km) Antalya (25 km)  lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Antalya Havaalanı 40 km, Kemer Otogar 16 km mesafededir.

Otelimiz herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Restoranımızda lezzetli sunumlar, gün içinde konsepte dahil aperatif yiyecekler ile damak tadınıza, SPA ve Fitness merkezimiz ile sağlığınıza, 3 bant kaydıraklı havuzumuz ile eğlenceli anlara, tema geceleri, şovlar ve günlük aktiviteler ile dolu dolu tatil keyfinize hitap ediyoruz. Minik misafirlerimiz için çocuk klubü ve gölgelikli açık oyun alanı ile onlara da ayrıcalıklar sunuyoruz.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center