Turizm sektöründeki 20 yılllık tecrübemiz ile 2014 yılında turizm seyahat acentesi olarak ticari hayatına başlayan Ds seyahat turizm bünyesinde otelbox.com sektöründeki en iyi otelleri sizlerle en iyi fiyat gantisi vererek sizlerle buluşturan otelbox.com web portalımızda sizlere hizmet Antalya'da bulunan çağrı merkezimizde konusunda profosyonel müşteri temsilcilerimiz, ve uzman yönetici kadromuzla toplamda 100 kişilik ekiple sizlere hizmet vermekteyiz. otelbox.com  web adresimizde 3200 den fazla otelden isterseniz online, isterseniz müşteri temsilcilerimzle yapacağınız telefon görüşmesi le güvenli ve hızlı otel rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Birden fazla güvenlik sistem ile donatılmış olan www.otelbox.com web sitemiz Türkiye'nin en kapsamlı otel portföyünü sizlere sunmaktadır.

Ultra Lüks Tesislerden, butik otelere , Kayak Otellerinden, Termal Kaplıca Otellerine kadar bir çok farklı ürünün tüm detay özelliklerine göre arama gerçekleştirebilir ve aradığınız özelliklere sahip oteli kolayca bulabilirsiniz.

 

Firma künyesi

Firma Adı Unvanı : Ds Seyahat Turizm San. Ve. Tic. Ltd. Şti
İletişim: 0242 745 0303
Adres : Meydan Kavağı Mah. Aspendos Bul. Cemilkurt Plaza A blok No:56/201 Muratpaşa/Antalya
Firma Kuruluş Yılı : 2014
Ticaret Odası : Antalya Ticaret Odası
Tursab : Asınıfı Seyahat Acentesi
Tursab No : 8946
İnternet Sitesi : www.otelbox.com

 

Call Center